Kargo ve Sıkça Sorulan Sorular

"Siparişimin gelmesi ne kadar zaman alır?"

Siparişleriniz genellikle 2 ila 5 iş günü içinde işleme alınır ve sevkiyata hazırlanır. Ürün açıklamasında belirtilmedikçe, teslimat süreleri genellikle siparişinizin yurt dışından gönderilmesinden dolayı 3.kişiler kaynaklı geçikmeler haricinde 15 ile 21 (iş günü) arasında değişebilir.Özel satışlarımızda bazen öncelikli gönderim seçenekleri sunulmaktadır, örneğin 3 ila 8 gün arasında gönderim süresi. Nakliye süreleri genellikle ürün açıklamalarında belirtilir ve özellikle ürüne göre değişiklik gösterebilir.

 

"Kargo nasıl işliyor?"


Palessoi, en uygun fiyatlar ve en yenilikçi ürünleri sunmak için dünya çapındaki tedarikçilerle ve en kaliteli el yapımı zanaatkarlarla iş birliği yapar.Ürünlerimizin çoğu yurtdışındaki ortaklarımız tarafından gönderilmektedir. Bu, siparişinizin dünyanın dört bir yanından gönderilebileceği anlamına gelir. 

Ürünlerimizin çoğu, doğrudan ortaklarımızdan gönderildiği ve yoğun talep gördüğü için, teslimatın 1 ila 3 hafta (iş günü) arasında gerçekleşebileceğini lütfen göz önünde bulundurun. Birden fazla ürün satın alırsanız, farklı paketler halinde teslim alabilirsiniz.

Eğer siparişiniz hemen elinize ulaşmazsa endişelenmeyin, her siparişin bir takip numarasıyla birlikte verilir ve bu sayede kargonuzun durumunu kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Çoklu verilen siparişlerde ürünlerin gümrük işlemlerinden sorunsuz geçmesi ve ayriyetten taşımada kolaylık sağlamak amacı ile maksimum ikili gruplar halinde kargoya verilir.Her siparişiniz için ayrı kargo takip numaraları tarafınıza iletilir.Bu sebepten ötürü ürünlerinizin elinize ulaşma süreleri arasında 1-2 gün farklılık yaşanabilir.

 

"7/24 E-posta Desteği"
Size rahatlıkla 7/24 e-posta desteği sunuyoruz. Her zaman sadece bir e-posta uzaktayız ve son derece hızlı yanıt süreleri sağlıyoruz. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen bizimle iletişime geçin, sizin için buradayız.

"Ürün İadesi"
Bir ürünü iade etmek isterseniz, lütfen İade Politikamıza göz atın. Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, info@palessoi.com adresine bir e-posta gönderin, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

"Cevap Süresi"
Web üzerindeki en hızlı yanıt sürelerinden birini sağlamak için çaba sarf ediyoruz. Genellikle sorulara 1-3 saat içinde yanıt veriyoruz, ancak her zaman mükemmel olamayabiliriz, bu yüzden lütfen 24 saat beklemeyi göz önünde bulundurun - özellikle hafta sonları veya tatil günlerinde. Müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz!